Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Pradinukų darbeliai papuošė tarptautinio projekto „Draugystės pynė“ kūrybinių darbelių parodą

1b, 2c, 3a ir 4a klasių vaikai, jų mokytojos ir logopedė įsijungė į tarptautinio projekto „Draugystės pynė“ veiklą. Projekto organizatorius Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija sulaukė 2869 darbelių – rankyčių ne tik iš Lietuvos mokyklų, bet ir iš Airijos, Vokietijos, Islandijos. Projekto tikslas – paminėti tarptautinę neįgaliųjų dieną, norint atkreipti vaikų dėmesį į pagalbą neįgaliesiems. Pradinukai su mokytojomis aiškinosi, ką reiškia žodis negalia. Vaikai suprato, kad dauguma žmonių gali girdėti, kalbėti, matyti, vaikščioti, judinti rankas ir kojas, skaityti, spręsti uždavinius, išmokti eilėraščių ir dar daug kitokių dalykų, o neįgalus kažko negali padaryti. Negalios paliesti žmonės – tokie pat smagūs, sąmojingi, nuoširdūs bei talentingi, kaip ir jos neturintys, išreiškiantys save įvairiose srityse. Mokiniai kruopščiai ir atsakingai stengėsi atlikti kūrybinius darbelius. Kūrybinis darbelis – įvairia technika apipavidalintas savo rankos iškirptas trafaretas. Mokytojos džiaugiasi vaikų išradingumu: vienos rankelės primena paukščius, kitos – gyvūnus, dar kitos – pilis su princese… Rankeles vaikai ne tik spalvino, taškavo, purškė, bet ir puošė plastilinu, karpiniais. Patys kūrybiškiausi vaikų darbeliai iškeliavo į Klaipėdą.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …