cof

Popietė „Mano Velykinis margutis“

Balandžio 16 dienos popietę priešmokyklinės grupės ugdytiniai kiek kitokiomis nuotaikomis laukė ateinančių tėvelių. Šeimos nariai pakviesti į popietę „Mano Velykinis margutis“. Pasiruošimas šventei pradėtas jau prieš keletą savaičių – vaikai mokėsi eilėraščių, mįslių, puošė grupės erdves, rengė pasirodymą tėveliams pavasario ir artėjančių švenčių tema.

Popietės organizatorių – priešmokyklinės grupės pedagogės Ugnės Dryžienės ir specialiosios pedagogės Justinos Pundzienės tikslas – suburti šeimos narius bendrai veiklai, visiems drauge pajusti ir dalintis šventine nuotaika.  

Po grupės pedagogės sveikinimo ir vaikų pasirodymo visi pakviesti pasigaminti Velykinę dekoraciją. Šeimos nariai uoliai kibo į darbus. Ir po geros valandėlės ant stalų sutūpė originalūs, visi saviti ir žaismingi, „besiritantys“ Velykiniai margučiai.

Išbandžius tėvelių jėgas mįslių turnyre, laukė smagiausia dalis – apdovanojimai.

Džiaugiamės tėvelių aktyvumu, kūrybiškumu, dėkojame už laiką skirtą mums ir savo vaikučiams. Gražių artėjančių švenčių!!!

Na, o mūsų darbo rezultatais galite pasidžiaugti Medelyno progimnazijos pirmojo aukšto fojė.

Taip pat skaitykite

,,Maisto banko” akcija

2019-10-26 mokyklos aštuntokai Gabija,Urtė,Greta,Viltė,Astijus, Liudvikas, Gabrielius, Markas ir Mykolas dalyvavo ,,Maisto banko” akcijoje PC ,,Maxima”. …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.