Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Popietė ,, Iš tautosakos skrynelės“

Popietė ,, Iš tautosakos skrynelės“

Gegužės 12d. 4c klasės mokinės Miglė Kivyliūtė ir Rugilė Šeputytė dalyvavome  apskrities 2 – 4 klasių mokinių popietėje ,, Iš tautosakos skrynelės“, kuri vyko ,, Juventos“ progimnazijoje. Gražia  liaudies daina, skudučių skambiais garsais mažuosius popietės dalyvius pasveikino progimnazijos antrokai. Išklausėme įvairių pranešimų, girdėjome sekamų pasakų, sakmių, legendų, pasigrožėjome senolių rankdarbiais. Mums visiems  svarbu  pažinti savo tautos tradicijas, papročius. Manome, kad iš tautosakos, liaudies meno galime gauti žinių, išminties.  Papročių, tradicijų laikymasis suartina, suvienija, skleidžia gerumą.

4c klasės mokinės  Miglė ir Rugilė

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …