Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Pirmokų projekto „GANAU GANAU RAIDELES“ veiklų ir patirčių apibendrinimas

Pirmokų projekto „GANAU GANAU RAIDELES“ veiklų ir patirčių apibendrinimas

Gegužės mėnesį baigėsi pirmokų projekto „GANAU GANAU RAIDELES“ veiklų ir patirčių apibendrinimas. Skaitymo projekte, kurio tikslas – ugdyti pirmoką, kaip kūrybiškai mąstančią asmenybę, kuri gebėtų  ugdytis savarankiško skaitymo įgūdžius ir mokėtų sklandžiai bei raiškiai skaityti, dalyvavo visi mokyklos pirmokėliai. Net tris mėnesius mokiniai skaitė mokytojų rekomenduotas knygeles, po to jas aptarė ir analizavo, atsakinėjo į klausimus apibendrindami: kaip sekėsi skaityti savarankiškai, kas labiausiai patiko, ko galima pasimokyti iš knygelių veikėjų. Perskaitytų knygelių statistinius duomenis fiksavo diagramose, o  įspūdžius perteikė kūrybiniuose darbeliuose.

Pirmokėliams veikla labai  patiko, nes buvo jiems nauja ir  įdomi bei leido  patirti sėkmės ir bendravimo džiaugsmą.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …