PIRMOKŲ PROJEKTAS „KALĖDINIAIS LABIRINTAIS“

Šių metų lapkričio 30- gruodžio 11 vyko pirmų klasių mokinių projektas „Kalėdiniais labirintais“, kurio  metu vaikai keliavo po Kalėdinius labirintus vedini klasių mokytojų Loritos, Snieguolės, Kristinos, Laimutės, muzikos mokytojos Sonatos, anglų mokytojos Iraidos, šokio mokytojos Linos.

Vaikai gamino žaisliukus eglutei, atvirutes draugams ir tėveliams, puošė meduolius, skaitė Kalėdines istorijas, mokėsi dainelių ir šokių, kūrė Kalėdines knygutes. Kasdien „vertė“ Advento kalendoriaus lapelius , kuriuos išradingi tėveliai siuntė vaikams kartu su linkėjimais ir staigmenomis.

Keliaujant Kalėdiniais labirintais, vaikai daug sužinojo apie Kalėdas, jų papročius. Sužinojo, kaip buvo puošiamos eglutės Lietuvoje, kokie buvo pirmieji eglučių žaisliukai, Adventinio vainiko paslaptį.

Projektą  vainikavo Kalėdinės šventės, kurių metu vaikai šoko, dainavo, skyrė linkėjimus vieni kitiems ir, žinoma, sulaukė nuostabių Kalėdų senelio dovanų .

Tesninga džiaugsmu, teskamba laimės varpeliai, o Kalėdų senelio maiše būna šiais metais sveikata ir ramybė!

Gražių švenčių!

Taip pat skaitykite

Atidaryta mokinių kūrybinių darbų paroda „Kuriame Lietuvai“, kuri skirta Sausio 13-jai paminėti.

Šiaulių V. Kudirkos ir Medelyno progimnazijos dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė Šiaulių m. savivaldybės bibliotekos „Spindulio“ filialo, Medelyno progimnazijos ir V. Kudirkos progimnazijos  socialinių tinklų Facebook erdvėse atidarė šių dviejų progimnazijų mokinių kūrybinių darbų parodą „Kuriame Lietuvai“.  Maloniai kviečiame apžiūrėti darbus.