Pirmokų išvyka į alpakų ūkį

Saulėtą rugsėjo 27 dienos rytą 1a ir 1k klasių mokiniai susiruošė į pirmąją  išvyką, į  Dargaičių kaime esantį alpakų  ūkį. Alpakų ūkio istorija prasidėjo 2014 metais. Pirmosios 3 alpakos lėktuvu atkeliavo iš Čilės. Netrukus alpakų ūkį papildė dar 12 alpakų. Šiandien mini zoologijos sode gyvena alpakos, lamos, stručiai, kupranugariai, olandiški mini ožiukai, triušiai ir kiti gyvūnai. Pirmokėliai grožėjosi dideliais ir mažais gyvūnais, juos galėjo pamaitinti tik specialiu pašaru. Smagu buvo ir pažaisti saulutės atokaitoje.  Mokiniai patyrė daug  teigiamų emocijų.

Mokytojai Laimutė ir Arvydas

,,Maisto banko” akcija

2019-10-26 mokyklos aštuntokai Gabija,Urtė,Greta,Viltė,Astijus, Liudvikas, Gabrielius, Markas ir Mykolas dalyvavo ,,Maisto banko” akcijoje PC ,,Maxima”. …

El. pašto adresas nebus skelbiamas.