Pagrindinis / Mokyklos metraštis / PILIES KERTELĖJE REGIU LIETUVĄ

PILIES KERTELĖJE REGIU LIETUVĄ

Sausio 27  – kovo 10 dienomis  2i, 2m, 3i, 3m, 4i klasėse vyko projektas „ Pilies kertelėje regiu Lietuvą“. Veiklas organizavo Šiaulių Medelyno progimnazijos  mokytojos Snieguolė Gedminienė, Laimutė Adamonienė, Birutė Šiušienė, Aušrinė Stonienė, Sigita Balčiūnienė.

Projekto veiklų metu mokiniai rinko informaciją apie Lietuvos valstybines šventes, pilis, darė pristatymus klasėse, mokėsi eilėraščių, dainelių apie Lietuvą. Vaikai, jų tėveliai rinko antrines žaliavas, t. y. kartono dėžes, tualetinio popieriaus ritinėlius, kiaušinių dėklus, iš kurių mokiniai maketavo, klijavo pilis, bokštus, gynybines sienas.

Projekto „Pilies kertelėje regiu Lietuvą“ veiklų apibendrinimas buvo organizuotas I a fojė, paminint Kovo 11-osios šventę. Mokiniai sugiedojo Lietuvos valstybės himną, dainavo dainas, deklamavo eiles apie mūsų tėvynę. Dalyvaudami įvairiose projekto veiklose vaikai bendravo, džiaugėsi savo sukurtais darbais, lavino STEAM kompetencijas, ugdė patriotiškumo ir meilės Tėvynei jausmus.

Pastatytos pilys eksponuojamos mokyklos I ir III aukšto fojė.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …