Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Picerijoje susipažinino su picos kepėjo darbu

Picerijoje susipažinino su picos kepėjo darbu

Lapkričio 10 d. su penktokais lankėmės „Gustuko“ picerijoje. Susipažinimą su picos kepėjo darbu mums pravedė administratorė Simona. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti, kaip atrodo picos kepimo krosnis, kiek daug visokiausių picos ingredientų yra paruošta darbo pradžiai (nes dažnai reikia papildyti ingredientus dienos eigoje). Taip pat turėjome galimybę pakalbinti ir pačią picos kepėją, kuri labai myli savo darbą – mes su mokiniais vėliau diskutavome, turbūt ir „Gustuko“ picos yra tokios skanios dėl šios priežasties ! Vaikai buvo labai smalsūs, klausinėjo įvairių klausimų. Sužinojome, kad daugiausia picų iškepa per rugsėjo 1-osios šventę (apie 500 vnt.), kuomet vaikai su tėveliais ateina paminėti šią dieną. Taip pat mokiniai sužinojo, kaip pica yra ruošiama, nuo ko reikia pradėti. Vaikai domėjosi, ar yra tokia pica, kurios niekada neužsisako klientas? Mums atsakė, kad nėra tokios picos, visos yra užsisakomos. Pastebėjome, kad labai svarbus komandinis darbas, nes ir pasiruošti, ir iškepti, ir patiekti picą reikia ne vienam žmogui, dirba ir kiti virtuvės/picerijos darbuotojai.

Mūsų vizito pabaigoje, picerijos vadovas maloniai mus nustebino, pavaišino mus picomis ! Mokiniai buvo labai laimingi ! Vadovas mokinių paklausė, ar jie žino, koks yra draugystės patiekalas ? Mes nežinojome atsakymo. Pasirodo, PICA ir yra draugystės patiekalas, vadovo žodžiais, juk pica yra dalijamasi, taip susirandama ir daugiau draugų, ir tarpusavyje draugiškesni tampame !

Labai norime su mokiniais padėkoti picerijos vadovui Mantui už šiltą, draugišką, nekasdienišką vizitą picerijoje.

Mokinius lydėjo karjeros specialistė R. Balčiūnienė.

Taip pat skaitykite

Socialinės tapatybės paieškos XXI a.

Spalio 12 d. progimnazijoje lankėsi Šiaulių regioninio karjeros centro karjeros konsultantės Živilė Žostautienė, Valdonė Reizgevičienė …