Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Penktokai – interaktyvaus anglų kalbos konkurse “Window to Britain”

Penktokai – interaktyvaus anglų kalbos konkurse “Window to Britain”

Trečiadienį, balandžio 24 d. 5klasės mokiniai: Domantas Jokubaitis, Patricija Jurevičiūtė, Jokūbas Ramašauskas ir Arnas Auryla dalyvavo interaktyvaus anglų kalbos konkurse “Window to Britain”, kuris vyko Romuvos progimnazijoje. Mokiniai atliko įvairias užduotis apie Britanijos istoriją, kultūrą, tradicijas naudojant interaktyviąją lentą. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti savo turimas žinias dirbant komandoje.

RESPUBLIKINIS BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA – KONKURSAS „MA TOUR EIFFEL EST LA PLUS BELLE” („MANO GRAŽIAUSIAS EIFLIO BOKŠTAS”).

Kiekvienais metais kovo mėnesį minima Frankofonijos diena. Frankofonija – tarptautinė organizacija, vienijanti šalis ir regionus, …