Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Penktadienį (rugsėjo 14d.) startavo projektas „Mano mažasis – didysis draugas“

Penktadienį (rugsėjo 14d.) startavo projektas „Mano mažasis – didysis draugas“

Penktadienį (rugsėjo 14d.) startavo projektas „Mano mažasis – didysis draugas“. Projekte dalyvauja 5k ir 8a klasės mokiniai. Veiklas koordinuoja klasių vadovės Inga Balčiūnienė ir Monika Bartaševičiūtė – Grudžisnkienė. Projekto tikslai: bendravimo tarp skirtingų amžiaus grupių, rūpinimosi kitu skatinimas, pagalbos teikimas. Pirmojo susitikimo metu mokiniai ieškojo bendrų pomėgių, susipažino, susirado savo mažąjį – didįjį draugą, suplanavo būsimas veiklas. Sėkmės visiems projekto dalyviams!

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …