Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Pažintinė – praktinė konferencija “Saugus, aktyvus ir sveikas”

Pažintinė – praktinė konferencija “Saugus, aktyvus ir sveikas”

2017 11 08 dalyvavome Šiaulių Romuvos progimnazijos organizuotoje Respublikinėje mokinių pažintinėje – praktinėje konferencijoje “Saugus, aktyvus ir sveikas”. Dalyvavo : 2c kl. mokiniai: Meida Norkutė, Gustas Labanauskas, 3 kl. mokiniai: Vincas Milkonas, Augustas Podylinas, Karolis Karalevičius, Saulius Vitkauskas ir Aušrinė Kiūraitė ir 6 b kl. mokinės: Gytė Labanauskaitė ir Akvilė Pampikaitė. Mokiniai skaitė pranešimus apie sveiką gyvenseną, mūsų pusryčius, apie tai, kad auga sveiki, saugūs, aktyvūs.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …