Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Patyriminis žygis „Vilkų mėnulio kelias“

Patyriminis žygis „Vilkų mėnulio kelias“

2022m gegužės 27/28 d. 8k klasės mokiniai kartu su mokytojomis I. Balčiūniene ir G. Surmina dalyvavo patyriminiame žygyje  „Vilkų mėnulio kelias“ Vepriuose. Žygio tikslas – geriau pažinti vieni kitus per prasmingą, patrauklų patyrimą atliekant komandines lauko užduotis. Žygio metu mokiniai atliko įvairias kūrybinių, socialinių ir komandinių gebėjimų  reikalaujančias užduotis, tokias kaip virvės perėjimas, provokaciniai, orientaciniai žaidimai miestelyje, „lobių“ paieška, rungtys baidarėmis. Žygį vainikavo pasisėdėjimas prie laužo analizuojant užduočių metu įgytą patirtį, dalinantis savo mintimis ir įspūdžiais, atradimais ir suvokimais.

I. Balčiūnienė
G. Surmina

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …