Patyriminio ugdymo diena KITAIP

Kovo 12 dieną 1inžinierinės klasės mokiniai lankėsi P. Višinskio bibliotekos filiale  „Šaltinėlis“. Mažieji pirmokai  skaitė David Mckee knygelę „Drambliukas Elmeris“, todėl kūrybinių idėjų paieška buvo tęsiama bibliotekoje.   Bibliotekos darbuotoja Rita ne tik aiškino kaip gali susidraugauti  plastilinas ir popierius, bet pasiūlė mokiniams pasigaminti drambliuką Elmerį.

Pirmokai sužinojo kokios plastilino ir popieriaus savybės, o po to visi su kūrybine ugnele puošė drambliuką plastilinu. Bibliotekininkės žinios apie šių dviejų medžiagų savybes  buvo pritaikytos užduočiai atlikti.  Mokiniai džiaugėsi puikiu darbeliu – personažu – visų mylimu drambliuku Elmeriu.

Namo grįžome pakilios nuotaikos ir reflektavome patyriminio ugdymo dienos įspūdžius. 

1 inžinierinės klasės mokytoja Regina

Taip pat skaitykite

1i, 1m klasių kelionė į Naisius, Kryžių kalną

Lapkričio 14 dieną 1i, 1m klasių mokiniai ir keletas penktokų vyko į pažintinę kelionę po …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.