Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Pasaulinė žmonių su Dauno sindromu diena

Pasaulinė žmonių su Dauno sindromu diena

Kovo 21 d. progimnazijoje paminėta Pasaulinė Dauno sindromo diena. Bendruomenės nariai dalyvavo „Skirtingų kojinių“ akcijoje taip išreikšdami palaikymą ir toleranciją tarp mūsų esantiems kitokiems žmonėms ir jų šeimoms.

Įvairių dalykų pamokose vykdytos veiklos taip pat sietos su šiuo sutrikimu. Mokiniai atliko kūrybines užduotis, įgavo naujų žinių, suvokimo apie tai, kodėl žmonės gimsta turėdami Dauno sindromą, su kokiais sunkumais jie susiduria gyvenime, kokios pagalbos ir supratimo jiems reikia.

SKU veiklų koordinatorė Vilma Vaitekutienė, specialioji pedagogė Justina Pundzienė

Taip pat skaitykite

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …