Pagrindinis / Aktyvi mokykla / Pasaulinė sniego diena 2020

Pasaulinė sniego diena 2020

Medelyno progimnazijos mokiniai sausio 13 – 19 dienomis dalyvavo projekte „Pasaulinė sniego diena“. Į renginį įsitraukė visų klasių mokiniai.

Renginio tikslas – smagiai ir sveikai leisti laiką gryname ore, žaidžiant ledo ritulį kitaip.

Nors sniego ir nebuvo, bet teigiamų emocijų netrūko. Vaikus lydėjo azartas ir gera nuotaika. Mokyklos stadione  mokiniai išbandė jėgas neįprastomis priemonėmis žaisdami  ledo ritulį. Lazdomis  į vartus bandė  įmušti futbolo kamuolį, mažą kamuoliuką, įridenti gimnastikos kamuolį, rungtyniavo estafetėse, svaidėsi dirbtinėmis sniego gniūžtėmis.

Sniego diena mokiniams atnešė daug teigiamų emocijų. Į klases  grįžo įraudę ir geros nuotaikos.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …