Pasaulinė Judėjimo sveikatos labui diena Medelyno progimnazijoje

Kiekvienais metais, gegužės 10 dieną, šalys yra raginamos įvairiais renginiais ir akcijomis skatinti fizinį aktyvumą, kaip vieną iš svarbiausių kovos su nutukimu priemonių. Judėjimo sveikatos labui dienos minėjimas valstybėse suteikia galimybę įgyvendinti plačią visuomenės informavimo kampaniją, pabrėžiant išskirtinę fizinio aktyvumo reikšmę lėtinių neinfekcinių ligų prevencijoje. 

Medelyno progimnazijoje kiekvieną dieną visi norintys mokiniai ir mokytojai aktyviai ir judriai leidžia pertraukas. „Judėjimo sveikatos labui dienai“, penktadienį, kūno kultūros mokytojas S. Petrauskas pravedė mankštas mokiniams ir mokytojams, mokytojas A. Valukonis organizavo 1-4 klasių bėgimą „Judėjimas – tavo sveikatos galia“. Kūno kultūros mokytoja l. Švanytė – Gimžauskienė pakvietė visus į fojė skambant muzikai pajudėti šokio ritmu. Aktų salėje Zumbos treniruotėje aktyviai dalyvavo Medelyno progimnazijos administracija ir mokytojai. Treniruotės metu buvo atliekami ne tik šokių judesiai, bet ir kūno stiprinimo pratimai. Džiaugiamės visos bendruomenės fiziniu aktyvumu. 

Visuomenės sveikatos specialistė A. Dabkevičiūtė

Taip pat skaitykite

Medelyno DofE

Jau trečius mokslo metus progimnazijoje startuoja tarptautinis projektas DofE. Šiandien būsimus projekto dalyvius įkvėpė, pasidalino …