Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Paminėta Tarptautinė teatro diena

Paminėta Tarptautinė teatro diena

Paminint  Tarptautinę  teatro dieną , kovo 27, progimnazijos mokiniai ir BIC vedėja Janina Vadeikienė dalyvavo renginyje „Menų miksas“ Šiaulių savivldybės viešosios bibliotekos „Varsos“filiale kartu su Zoknių progimnazijos mokiniais ir mokytoja Adrijana Griciene, Profesinio rengimo centro technologijų mokytoja  eksperte Adele Adomaitiene. Kompoziciją įkvėpė visi aplinkui esantys šaltiniai, meno, teksto ir virtualūs elementai.

Muzikiniai garsai papildė tekstilės ir dailės kompozicijas, bei poeto eiles. Agnė Valiulytė (8c), Samanta Petkutė(8c)ir Goda Každailytė(7a) atliko estradines dainas.

Seserys Goda Ulytė(6a) ir Benita Ulytė(4a) visus sužavėjo nuostabia pavasariška daina

Mokinių kūrybiniai darbai ir Šiaulių dramos teatro spektaklių senų bukletų paroda

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …