Gegužės 8 d. Šiaulių Medelyno progimnazijos šeštokų komanda dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizuotame orientaciniame žygyje – ėjime „107 metai kartu!“, skirtame Tarptautinei Raudonojo Kryžiaus dienai paminėti. Šiais metais organizacija mini 107-ąsias įkūrimo metines. Mokiniai įveikė 1919 metrų (tais metais buvo įkurta organizacija) maršrutą po Šiaulių miesto centrą: aplankė 7 stoteles, kurios buvo skirtos 7 Raudonojo Kryžiaus principams. Jose įgijo teorinių žinių, pasitikrino jau turimas, atliko praktines užduotis. Komanda stiprino pilietiškumo, bendradarbiavimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius.
Dėkojame Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Šiaulių skyriaus vadovui Silvestrui ir visai savanorių komandai už labai naudingą, įtraukiančią veiklą, suteikusią pozityvių emocijų ir žinių.
SKU veiklų mokytoja Vilma Vaitekutienė
Šiaulių Medelyno Progimnazija Čia pradedame siekti aukštumų…