Pagrindinis / Mokykla šeimoje - veikime kartu / Organizacija „Kartu tikrai galime“ – nemokama pagalba 5-8 klasių moksleiviams.

Organizacija „Kartu tikrai galime“ – nemokama pagalba 5-8 klasių moksleiviams.

Visuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime“ siekia telkti gimnazistus veiklai, kuri padėtų jaunesniems moksleiviams tobulėti mokslo srityje. Pagrindinis organizacijos tikslas – suteikti kiekvienam moksleiviui, kuriam sunkiau sulaukti pagalbos, galimybę pasiekti aukštesnių rezultatų ir atrasti mokymosi džiaugsmą, vykdant programą „Noriu mokytis“. Organizacija skatina savo narius būti socialiai atsakingus ir tokia veikla prisidėti prie visuotinės gerovės.

Programa sukurta siekiant suteikti vaikams galimybę gauti nemokamos korepetitorių pagalbos. Kiekvieną sekmadienį gimnazistai renkasi mokyklos patalpose ir kviečia užsiregistravusius 11 – 14 metų moksleivius atvykti su savo namų darbais ir klausimais, kartu juos atlikti ir išsiaiškinti temas, kurios buvo nesuprastos. Užsiėmimai trunka 2 valandas, jų metu dalyviai poromis dirba su vienu iš organizacijos narių, kuris atsako į jų klausimus ir padeda perprasti mokyklose mokomas temas.

Internetinis puslapis: www.kartutikraigalime.lt
Programos taisyklės: https://www.kartutikraigalime.lt/programos-tvarka 
Registruotis į programą: https://www.kartutikraigalime.lt/registracija-dalyviams

Taip pat skaitykite

Kaip ugdyti vaikų kantrybe?

Kantrybė yra viena pagrindinių savybių, kurios trūksta šiuolaikiniams vaikams. Z ir alfa kartos atstovai siekia …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *