Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Nuotolinis literatūros projektas Poezijos pavasaris „Draugystė, meilė ir pavasaris“

Balandžio 2 dieną nuotoliniame renginyje dalyvavo Medelyno progimnazijos 5-8 klasių mokiniai, kurie ne tik deklamavo eilėraščius lietuvių, anglų, prancūzų bei rusų kalbomis, bet ir pristatė savo kūrybą. Anglų rašytojas Samuelis Džonsonas sakė: „Rašymo tikslas – mokyti, poezijos rašymo tikslas – mokyti teikiant malonumą“. Renginio metu galėjome mėgautis ir pasidžiaugti mokinių kūrybiškumu ir besiskleidžiančiais jaunaisiais viešojo kalbėjimo talentais.

Renginį vedė mokinių parlamento narė Emilija Liutikaitė.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …