Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Nuotolinė tarptautinė metodinė-praktinė konferencija „Karjeros ugdymas: situacija, integracija, sėkmės ir nesėkmės“

Kviečiame dalyvauti nuotolinėje  tarptautinėje metodinėje–praktinėje konferencijoje. Siekiame aptarti karjeros ugdymo situaciją šalyje, skatinti gerosios patirties idėjų sklaidą bei pritaikymą. Dalintis tarptautine patirtimi, kurią bendrojo ugdymo mokyklos įgyvendina su Šiaulių miesto savivaldybe vykdydamos projektą „Ugdymo karjerai sistemos tobulinimas Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose“ (2019-1-LT01-KA101-060404).

Konferencijos metu bus nagrinėjamos aktualios temos:

·     Karjeros kompetencijų ugdymo reikšmė įvairiose mokymo pakopose.
·     Karjeros ugdymo integravimo galimybės mokomuosiuose dalykuose.
·     Priemonės ir metodai sėkmingam karjeros ugdymui.
·     Ateities profesijų ir STEAM ugdymo sąsajos.

Pranešėjus ir klausytojus prašome registruotis SEMIPLIUS.

• PRANEŠĖJUS po registracijos www.semiplius.lt, prašome užpildyti iki kovo 18 d. registracijos formą ir pateikti trumpą pranešimo anotaciją (iki 250 žodžių apie pranešimo turinį): https://forms.gle/dsCztSZAqnGFmdBj8
  • KLAUSYTOJUS  iki kovo 25 d.

Konferencijos dalyviams bus išduodami Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Konferencijos dalyvio (klausytojų ir pranešėjų) mokestis 2  Eur

Mokestį galima sumokėti tik pavedimu: iš asmeninių lėšų prašome mokėti į sąskaitą Nr. LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300. Biudžetinėms įstaigoms pavedimu mokėti į sąskaitą Nr. LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300. Nurodyti dalyvio vardą pavardę, renginio pavadinimą.

Iki susitikimo!

Nuotolinė tarptautinė karjeros konferencija.pdf

Online international carerr conference.pdf

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje