Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Nuotaikinga popietė Medelyno progimnazijoje

Nuotaikinga popietė Medelyno progimnazijoje

Balandžio 1 dieną progimnazijoje vyko Medelyno ir Vinco Kudirkos progimnazijų partnerystės projekto popietė „Renku seku pasaką“. Renginio dalyviai – antrųjų klasių mokinių komandos, 3c klasės mažieji aktoriai.

Popietėje vaikams neteko nuobodžiauti: dalyviai žiūrėjo ir aptarė pasakos „Lapė ir varna“ inscenizaciją, kūrė knygutę, apibūdino pagrindinius pasakos veikėjus, užrištomis akimis piešė lapei uodegą ir skanavo bei įvardino pieno produktus. Renginio pabaigoje vaikų laukė miela staigmena: kartu su mažaisiais aktoriais dainavo dainelę „Lapė snapė“, o gudruolė lapė pavaišino visus saldžiais riešutais.

Projektas šia popiete nesibaigia. Dalyviai prisimins ir seks pasaką, logopedinių ir specialiųjų pratybų metu kiekvienas sukurs savo pasakų knygutę „Lapė ir varna“ .

Renginį organizavo VGK komanda: pavaduotoja ugdymui V.Krasauskienė, specialioji pedagogė I.Austienė, logopedė D.Mačiūnaitė, pradinių klasių mokytoja L.Račkauskienė.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …