Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Netradicinė Raudonojo Kryžiaus savanorių pamoka.

Netradicinė Raudonojo Kryžiaus savanorių pamoka.

Sausio 25 d. progimnazijoje lankėsi Juliaus Janonio gimnazistės, Raudonojo Kryžiaus savanorės Gabija ir Ieva. Savanorės gyvenimo įgūdžių pamokoje septintokus mokė, kaip išgyventi ekstremaliose situacijose, pristatė kuprinės „Išlikimo krepšys“ turinį. Mokiniai sužinojo būtiniausių daiktų sąrašą ir jų svarbą, kodėl reikia daiktus kuprinėje periodiškai atnaujinti. Pamoka prabėgo greitai, tačiau įgijome daug teorinių ir praktinių žinių.

Dėkojame savanorėms ir nekantriai lauksime jų apsilankymo kitose pamokose su naujomis praktinius gyvenimo įgūdžius formuojančiomis temomis.

SKU veiklų koordinatorė V. Vaitekutienė, socialinė pedagogė J. Girkantienė

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …