Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Netradicinė integruota anglų kalbos – informacinių technologijų pamoka Nord Robotics įmonėje

Netradicinė integruota anglų kalbos – informacinių technologijų pamoka Nord Robotics įmonėje

Balandžio 7d. 8k klasės mokiniai (mokytojos M.Bartaševičiūtė – Grudžinskienė, I. Balčiūnienė) lankėsi Nord Robotics įmonėje, kurioje vyko netradicinė integruota anglų kalbos – informacinių technologijų pamoka. Tikslas – pamokoje dėstomą temą „Technologijos“ perkelti į realias, su tema susijusias erdves, kur mokiniai turi galimybę įtvirtinti pamokos medžiagą ir žodyną, matydami realius objektus, praplėsti turimas žinias apie šiuolaikines technologijas.

Vizito metu aštuntokai buvo supažindinti su įmonėje kuriamais robotais, jų funkcijomis bei paskirtimi, o taip pat su pačiomis naujausiomis technologijomis, pvz. mobiliais automatais, leisiančiais lengvai ir patogiai testuoti žmones dėl Covid 19 ligos.

Pamokos pabaigoje vyko refleksija, kurios metu mokiniai atsakinėjo į klausimus, ieškojo sąsajų ir skirtumų tarp to, kas kalbėta pamokoje ir pamatyta realioje aplinkoje. Aptarė kuo panašūs ir kuo skiriasi pamokoje aptarti bei įmonėje matyti robotai. Geriausiai atsakinėję mokiniai buvo apdovanoti įmonės prizais.

Ačiū priėmusiai įmonei už suteiktas žinias, galimybę jas gilinti realioje aplinkoje, įmonės technologijų pristatymą ir bendravimą su mokiniais anglų kalba, kas leido pastiprinti ir įtvirtinti „aktyvų“ žodyną.

Straipsnį parengė: M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė ir I. Balčiūnienė

Taip pat skaitykite

Pažintinis vizitas į reklamos agentūrą

Gegužės 3 d. su septintokais vykome į reklamos agentūrą „Saulės dukros“. Mus maloniai pasitiko įmonės …