Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Neformalaus ugdymo iniciatyva ,,Gamtukai“ Medelyno progimnazijoje

Neformalaus ugdymo iniciatyva ,,Gamtukai“ Medelyno progimnazijoje

Lapkričio 7 d. Medelyno progimnazijos aktų salėje vyko neformalaus ugdymo iniciatyvos pradinių klasių mokiniams  ,,Gamtukai“ pamoka. Pamokoje dalyvavo mūsų mokyklos 4b ir 4c klasių mokiniai, bei pradinukai iš V. Kudirkos progimnazijos. Iniciatyvos tikslas buvo šiuolaikiškomis praktinėmis priemonėmis skatinti vaikus pažinti gamtą ir ją saugoti. Vyko dviejų dalių 3D vaizdo filmo apie aplinką ir gyvąją gamtą peržiūra, kurį mokiniai stebėjo užsidėję 3D akinius. Mokiniai savanoriškai dalyvavo praktiniame žinių žaidime, kuris susidėjo iš 5 rungčių – tai mįslės, susijusios su gamtos apsauga. Moksleiviams labiausiai patiko demonstruojami 7 unikalūs praktiniai mokslo eksperimentai: kaip atsiranda žaibas, kaip atsiranda ir kas tai yra ugnis, kaip susiformuoja ir kas tai yra ledas, kaip susiformuoja rūkas ir kas yra vanduo. Visi vaikai gavo dovanų knygeles apie gyvąją ir negyvąją gamtą. Mokiniams grįžus į klases buvo pratęsta diskusija apie gamtą ir gamtos apsaugą.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …