Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Mūsų mažieji visą savaitę kūrė „Tolerancijos miestą“

Mūsų mažieji visą savaitę kūrė „Tolerancijos miestą“

Pradinių klasių mokytojų ir socialinės pedagogės Eglės Bagavičienės padedami moksleiviai aiškinosi, analizavo žodžio Tolerancija reikšmę:

su vaikais aptarėme – ar mes gyvename Tolerantiškoje visuomenėje, ar savo mieste/gyvenamojoje vietovėje matome, pastebime tolerancijos/netolerancijos pavyzdžius, situacijas gatvėje, parduotuvėje ar kitoje viešoje vietoje; kartu analizavome pavyzdžius;

piešėme piešinius, darėme koliažus (aplikacijas), kūrėme maketus Tolerancijos miesto tema.

1-4 klasių moksleiviai sukūrė Tolerancijos miestą, kuriame svajojame, kuriame norėtume gyventi.

Kviečiame Šiaulių Medelyno progimnazijos bendruomenę apsilankyti mokyklos 3 aukšte ir pasigrožėti išpuošta siena tematika „Tolerancijos miestas“.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …