Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Mokytojas lyderis? Tikrai taip!

Mokytojas lyderis? Tikrai taip!

Viena svarbiausių šiuolaikinio pedagogo savybių – gebėjimas, drąsa būti lyderiu: nebijoti iššūkių, atsakomybės ir problemų sprendimo.

Vasario 18d. Medelyno progimnazijos pedagogai rinkosi į mokymus su interaktyvia Promethean lenta. Mokymus vedė leidyklos „Šviesa“ švietimo koordinatorius Dainius Kulbis. Mokytojai gilinosi, domėjosi, dirbo ir ieškojo informacijos kaip sudominti mokinius šiandienos mokykloje. Kiekvienas pedagogas kelia sau klausimus… Kokie asmens gebėjimai reikalingi šiuolaikiniame pasaulyje? Kas svarbu ir įdomu  mokiniams? Mokiniams svarbu, kad mokymasis būtų ne tik sunkus darbas, bet ir maloni veikla, prie kurios nuolat norėtųsi sugrįžti.

Koordinatorius supažindino su interaktyviomis mokymo priemonėmis, o mokytojai džiaugėsi interaktyviąja lenta, kuria galima taupyti ne tik pamokos laiką, bet ir palengvinti pedagogo darbą. Ši lenta leidžia sudominti mokinius, įtraukti juos į kryptingą veiklą pamokoje, siekiant gerų mokymosi rezultatų.

Mokymai buvo naudingi ir prasmingi, kadangi juose akcentuojama ne tik kaip naudotis Promethean įranga ir Activlnspire programa, bet ir kaip naudotis programos resursais, gerinti mokinių mokymosi pasiekimus, įgyti naujų gebėjimų naudojant informacines technologijas pamokose.

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …