Mokyklos trečiokų išvykos į Biržus

3a, 3i, 3k ir 3m klasių mokiniai su mokytojais vyko į ekskursiją po Biržus. Aplankė Dvargalio kaime esantį Milišiūnų avių ūkį, kur dalyvavo edukacijose (susipažino su vilnos keliu nuo avies iki gaminio, šukavo avių vilną, senoviniu verpimo rateliu bandė ją verpti, suko siūlus, iš vilnos adata gamino darbelį, vilna apvėlė muilą), ėjo prie avių, jas glostė, maitino. Ragavo avių pieno, sūrio. Aplankė ir autentišką Sodeliškių dvaro sodybą, senovinių automobilių muziejų, Astravo dvarą. Apžiūrėjo Karvės olos ir kitas apylinkėse esančias smegduobes, lipo į Kirkilų apžvalgos bokštą, perėjo 500 m ilgio tiltu per Astravo ežerą.

Taip pat skaitykite

#BEACTIVE ir Europos mokyklų sporto diena „ESSD 2021

Šiaulių Medelyno progimnazijos 2i, 2m, 4i, 4k, 5k, 6i klasių mokiniai 2021 m. rugsėjo 20-24 …