Mokykla prisijungė prie smagiausio rudens bėgimo!

Jau beveik du šimtai mokyklų užsiregistravo į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamą 5-tąjį Solidarumo bėgimą! Penktąjį kartą  prie jau beveik 30 tūkst. vaikų iš įvairiausių Lietuvos vietovių prisijungėme ir mes!

Mokykloje Solidarumo bėgimą organizavome spalio 19 dieną, kuriame dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai, 1-8 klasių mokiniai bei mokytojai.

„Tai vaikų žinia visiems suaugusiesiems, kad socialinis jautrumas neturi sienų. Išgirskime ir palaikykime Lietuvos vaikų siekį padėti. Prisidėkime visi!“, – ragina Solidarumo bėgimą globojanti LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Medelyno DofE

Jau trečius mokslo metus progimnazijoje startuoja tarptautinis projektas DofE. Šiandien būsimus projekto dalyvius įkvėpė, pasidalino …