Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Mokinių susitikimas su grafikos dizaino specialistu

Mokinių susitikimas su grafikos dizaino specialistu

Mokyklos karjeros centras įsijungė į projektą-iniciatyvą „Kam to reikia ?“. Lapkričio 26 dieną mokykloje viešėjo Gvidas Glebas, VšĮ Informacinių technologijų akademijos darbuotojas. 7-8 klasių mokiniai susidomėję dalyvavo pamokoje „Grafikos dizainas, rinkodara“.  Svečias supažindino su IT naujovėmis, jų praktiniu taikymu kuriant reklamas, filmus, atsakinėjo į mokinių pateiktus klausimus. Tai buvo įdomu ir naudinga visiems, planuojantiems savo karjerą, galvojantiems apie ateities planus.

Taip pat skaitykite

Šiaulių miesto progimnazijų septintokai varžėsi viktorinoje „Atspėk profesiją“

2025 m. birželio 3 dieną Šiaulių miesto progimnazijų 7-ų klasių mokiniai susirinko į Medelyno progimnaziją …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content