Mokyklos karjeros centras įsijungė į projektą-iniciatyvą „Kam to reikia ?“. Lapkričio 26 dieną mokykloje viešėjo Gvidas Glebas, VšĮ Informacinių technologijų akademijos darbuotojas. 7-8 klasių mokiniai susidomėję dalyvavo pamokoje „Grafikos dizainas, rinkodara“. Svečias supažindino su IT naujovėmis, jų praktiniu taikymu kuriant reklamas, filmus, atsakinėjo į mokinių pateiktus klausimus. Tai buvo įdomu ir naudinga visiems, planuojantiems savo karjerą, galvojantiems apie ateities planus.
Šiaulių Medelyno Progimnazija Čia pradedame siekti aukštumų…