Mokinių piešinių konkursas „Šv. Juozapas – Visuotinės Bažnyčios globėjas“

Atliepiant į popiežiaus Pranciškaus kvietimą minint šv. Juozapo, Visuotinės Bažnyčios globėjo, metus Šiaulių vyskupijos katechetikos centro iniciatyva buvo organizuojajamas mokinių piešinių konkursas „Šv. Juozapas – Visuotinės Bažnyčios globėjas“. Šiame konkurse dalyvavo Šiaulių Medelyno progimnazijos 3-5 klasių mokiniai, mokinius parengė dorinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Kivyliūtė. Kovo 26 d. buvo paskelbti konkuro nugalėtojai bei apdovanoti Šiaulių vyskupijos katechetikos centro įsteigtais diplomais ir prizais.

 4b klasės mokinys Astijus Čejauskis tapo piešinių konkurso „Šv. Juozapas – Visuotinės Bažnyčios globėjas“ 1-4 kl. grupėje II vietos laimėtoju;

5i klasės mokinė Deimantė Kauneckaitė tapo piešinių konkurso „Šv. Juozapas – Visuotinės Bažnyčios globėjas“ 5-8 kl. grupėje III vietos laimėtoja;

Buvo įsteigtas specialus prizas 5m klasės mokinei Urtei Riukaitei.

Taip pat skaitykite

Gabrielė Janulytė tapo respublikinio mokinių plakatų konkurso „Merginos moksle“ I vietos kūrybiškiausio plakato nugalėtoją

Šiaulių Medelyno progimnazijos profesinio orientavimo konsultantė Monika Domeikienė parengė respublikinio mokinių plakatų konkurso „Merginos moksle“ …