Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Mokinių kūrybinių darbų paroda „Laisvės akcentai“

Mokinių kūrybinių darbų paroda „Laisvės akcentai“

Atidaryta mokinių kūrybinių darbų paroda „Laisvės akcentai“, kuri skirta Vasario 16-ajai paminėti

Šiaulių V. Kudirkos ir Medelyno progimnazijų dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė

paskatino mokinius kurti ir Šiaulių m. savivaldybės bibliotekos „Spindulio“ filialo bei Šiaulių raj. Žadžiūnų Jovaro bibliotekos socialinio tinklo FB elektroninėje erdvėje atidarė šių dviejų progimnazijų mokinių kūrybinių darbų parodą „Laisvės akcentai“. Maloniai kviečiame aplankyti virtualią parodą ir apžiūrėti darbus.

RESPUBLIKINIS BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA – KONKURSAS „MA TOUR EIFFEL EST LA PLUS BELLE” („MANO GRAŽIAUSIAS EIFLIO BOKŠTAS”).

Kiekvienais metais kovo mėnesį minima Frankofonijos diena. Frankofonija – tarptautinė organizacija, vienijanti šalis ir regionus, …