Mokiniai vyko į Prancūzų institutą Vilniuje

2017-11-24 prancūzų kalbą besimokantys mūsų mokyklos mokiniai kartu su  J.Janonio, S.Šalkauskio, Didždvario gimnazistais, bei  ,,Juventos“,  ,,Rasos‘‘ ir  Gegužių progimnazijų mokiniais vyko į Prancūzų institutą Vilniuje. Mokiniai turėjo progą  pabendrauti su institute dirbančiais prancūzais, dalyvauti jų vedamoje pamokoje. Instituto darbuotojai supažindino su savo veiklomis, populiarinant prancūzų kalbą Lietuvoje. Apžiūrėjome ,,Chanel‘‘  mados namų kolekciją, susipažinome su mediatekos veikla. Būdami sostinėje nepraleidome progos aplankyti šiais metais atidaryto  ,,Telia virtualaus Nemuziejaus“, kuriame turėjome netradicinę Lietuvos istorijos pamoką.

,,Maisto banko” akcija

2019-10-26 mokyklos aštuntokai Gabija,Urtė,Greta,Viltė,Astijus, Liudvikas, Gabrielius, Markas ir Mykolas dalyvavo ,,Maisto banko” akcijoje PC ,,Maxima”. …

El. pašto adresas nebus skelbiamas.