Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Mokiniai vyko į Prancūzų institutą Vilniuje

Mokiniai vyko į Prancūzų institutą Vilniuje

2017-11-24 prancūzų kalbą besimokantys mūsų mokyklos mokiniai kartu su  J.Janonio, S.Šalkauskio, Didždvario gimnazistais, bei  ,,Juventos“,  ,,Rasos‘‘ ir  Gegužių progimnazijų mokiniais vyko į Prancūzų institutą Vilniuje. Mokiniai turėjo progą  pabendrauti su institute dirbančiais prancūzais, dalyvauti jų vedamoje pamokoje. Instituto darbuotojai supažindino su savo veiklomis, populiarinant prancūzų kalbą Lietuvoje. Apžiūrėjome ,,Chanel‘‘  mados namų kolekciją, susipažinome su mediatekos veikla. Būdami sostinėje nepraleidome progos aplankyti šiais metais atidaryto  ,,Telia virtualaus Nemuziejaus“, kuriame turėjome netradicinę Lietuvos istorijos pamoką.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …