Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Mokiniai dalyvavo Respublikinėje konferencijoje – kūrybiškumo dirbtuvėse.

Mokiniai dalyvavo Respublikinėje konferencijoje – kūrybiškumo dirbtuvėse.

Gruodžio 6 dieną penki progimnazijos mokiniai lydimi mokytojų išvyko į Respublikinę konferenciją Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje. Tradiciškai mokykloje rengiamame renginyje Medelyno atstovai taip pat dalyvauja jau ne pirmą kartą. Šiemet konferencijos tema  „Aš svajoju“.  Po ja slėpėsi mokinių profesiniai lūkesčiai arba sektini artimos aplinkos pavyzdžiai.

5b klasės mokiniai A. Bielskytė, D. Aluzaitė,  M. Palekas konferencijoje pristatė pranešimą „Mano svajonių profesija“. Jame penktokai vaizdžiai aptarė, kokią profesiją norėtų rinktis ateityje ir kas daro įtaką jų pasirinkimams.

6b klasės mokiniai P. Paulauskas ir R. Kriukas parengė pranešimą „Žmogus – savo laimės kalvis“. Po skambiu pavadinimu slėpėsi žemiškos mokinių svajonės.

Pirmoje konferencijos stotelėje pristatę savo ir išklausę kitų pranešimus, visi dalyviai buvo pakviesti į kūrybiškumo dirbtuvės: šoko, dainavo, bendravo, gamino Kalėdines dovanėles sau ir kitiems. Kol mokiniai linksminosi, juos lydėję mokytojai dalyvavo seminare „Skaitmeninės mokyklos iššūkiai ir (ne)sėkmės“.

Renginio pabaigoje visi dalyviai apibendrino ir pristatė savo veiklas. Visi grįžo kupini įspūdžių ir įgavę naujos patirties.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …