Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Modelio profesijos užkulisiai

Modelio profesijos užkulisiai

2018 m. kovo 20 d. 5a ir 5b klasių mokinės kartu su profesinio orientavimo konsultante Monika Domeikiene lankėsi “BACIO mažųjų modelių mokykloje”. Modelių mokyklos įkūrėja ir vadovė Jolita Gasaitienė mergaitėms išsamiai bei įdomiai pristatė profesionalaus modelio profesiją.

Apsilankymo metu mokinės sužinojo daug įdomių faktų ir informacijos apie modelio profesiją: ko reikia norint tapti modeliu, kaip svarbu yra rūpintis ne tik savo išvaizda, bet ir mokslais. Nors profesionalūs modeliai daug keliauja, tačiau išsilavinimas modelių gyvenime taip pat turi užimti svarbią vietą. Pasakojo ir apie tai, kokios savybės yra reikalingos šios profesijos žmonėms, kad modelio profesijos atstovas turi būti itin komunikabilus, savimi pasitikintis, mėgstantis keliones ir greitai prisitaikantis prie pokyčių bei naujovių. Kol vadovė Jolita pasakojo apie modelio darbą ir karjeros galimybes, mergaitės kompiuterio ekrane galėjo stebėti naujausios fotosesijos nuotraukas.

Apsilankymo metu mergaičių laukė iššūkis – save išbandyti kaip modelį. Pirmiausia jos mokėsi vaikščioti su atributais, kurie padėjo pakoreguoti jų eiseną ir laikyseną, o vėliau teko įsivaizduoti, kad jos randasi ant podimo ir demostruoja madas. Apsilankymas mokinėms paliko gerus įspūdžius.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …