Pagrindinis / Mokykla šeimoje - veikime kartu / Medelyno progimnazijos tarybos, administracijos, pedagogų ir tėvų bendruomenių susitikimų programa

Programos tikslai.

1. Stiprinti progimnazijos ir šeimos bendradarbiavimo sąveikas.

2. Kurti saugią aplinką, modernizuoti edukacines progimnazijos erdves.

3. Informuoti apie tolimesnio mokymosi galimybes.

Dalyviai.

Progimnazijos taryba, administracija, pedagogų ir tėvų bendruomenės, socialiniai partneriai.

Laikas.

2012-02-21 (ketvirtadienis)

1. 16.30–17.25 val. – progimnazijos tarybos, administracijos ir tėvų aktyvo susitikimas konferencijų salėje.

2. 17.30–18.00 val. – visuotinas tėvų susirinkimas aktų salėje. Dalyvauja priešmokyklinio ugdymo grupės, 1-8 klasių mokinių tėvai, pedagogai.

3. 18.05 val. – PUG, 1-7 klasių mokinių tėvų ir klasių vadovų susirinkimai klasėse.

4. 18.05– 18.35 val. – 8-ųjų klasių mokinių tėvų susitikimas su miesto gimnazijų administracijų atstovais. Aktų salė.

5. 18.40 val. – 8-ųjų klasių mokinių tėvų ir klasių vadovų susirinkimai klasėse.

Kaip ugdyti vaikų kantrybe?

Kantrybė yra viena pagrindinių savybių, kurios trūksta šiuolaikiniams vaikams. Z ir alfa kartos atstovai siekia …