Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Medelyno progimnazijos mokiniai dalyvavo Respublikinėje 5-8 kl. mokinių konferencijoje “Mano Lietuva: domiuosi, tyrinėju, atrandu, puoselėju”

2022 m. kovo 10 d. Mečislovas Saudargas (6m), Evelina Linkutė (8i) ir Emilija Klimavičiūtė (8k) dalyvavo Respublikinėje 5-8 klasių mokinių konferencijoje “Mano Lietuva: domiuosi, tyrinėju, atrandu, puoselėju” ir skaitė pranešimus “Signataras per 1 minutę” (M. Saudargas) ir “Medelyno istorija mūsų akimis” (E. Linkutė ir E. Klimavičiūtė).
Konferencijos tikslas – ugdyti mokinių pilietinį tapatumą ir tautinę savimonę, skatinti mokinius didžiuotis savo šalies valstybe, istorija, gamta, kultūra, prisidėti prie Lietuvos valstybingumo puoselėjimo.
Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytojos: Monika Domeikienė, Regina Speičienė ir Rita Malevičienė.

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …