Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Medelyno progimnazijos bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją. 

Medelyno progimnazijos bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją. 

2023 m. sausio 13 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo visuotinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 val. klasėse ir mokyklos erdvėse buvo uždegtos atminimo žvakelės, mokytojai su mokiniais prisiminė 1991 m. sausio mėn. įvykius,  pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. 8b kl. mokiniai su auklėtoja Asta ir SKU mokytoja Vilma dalyvavo Stasio Šalkauskio gimnazijos organizuojamoje pilietinėje akcijoje „LAISVĖ“. Kaip ir kiekvienais metais skvere prie Savivaldybės daugumos miesto švietimo įstaigų moksleiviai su mokytojais iš žvakučių išdėliojo žodį – „LAISVĖ“. 

Akcijoje dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, mero pavaduotojas Egidijus Elijošius ir kiti Šiaulių miesto savivaldybės darbuotojai.  

Popiet dalyvavome Šiaulių atviro jaunimo centro organizuotame protmūšyje „Pagerbkime Sausio 13d.“ Mūsų komanda pasivadinusi „Medelyniečiais“ užėmė I-ąją vietą! Puikiais žinias pademonstravo septintokė Ugnė K., aštuntokai Liepa J., Lina D., Karolis K., Dominykas P. ir Linos mama Raimonda.  

Na, o Sausio 13-osios vakarą visus kvietėme į šventinį renginį – minėjimą, kuriame prie atminimo laužų prisiminimais dalijosi buvę savanoriai,  skambėjo patriotinės dainos, dar kartą pagerbėme žuvusiuosius tylos minute. 

LAISVĖ nėra duotybė,  ją reikia saugoti, dėl jos reikia dirbti, kartais – aukotis. Šiandienos įvykių kontekste tai suprantame geriau nei bet kada. Būkime vieningi ir patriotiški ne tik Sausio 13-ąją, bet ir kasdienybėje. Branginkime savo LAISVĘ

 SKU mokytoja Vilma Vaitekutienė 

Taip pat skaitykite

Projektas „Kalėdos artėja / Christmas is coming 2022“