Medelyno progimnazijoje vyko teatro edukacija „Žaidžiame teatrą“ ir muzikos edukacija „Pažintis su ritmu“

 Medelyno progimnazijoje vyko teatro ir muzikos edukacijos, kuriose dalyvavo 5B, 5I, 7B, 7A, 7C, 8A, 8B, 8C klasių mokiniai.
Gruodžio 3 d. lankėsi aktorė Monika šaltytė ir vedė edukaciją „Žaidžiame teatrą“ ir tokiu būdu susipažįstame su aktoriaus profesija. Mokiniai edukacijos metu žaidė įvairius teatro žaidimus, atliko įvairias teatro praktikas, kurios skatino vaikų kūrybiškumą, dėmesio koncentraciją, komandinį darbą ir pan.
Gruodžio 5 d. lankėsi perkusininkas Gintas Gascevičius ir vedė edukacija „Pažintis su ritmu“. Mokiniai edukacijos metu ne tik susipažino su muzikanto profesija, bet tuo pačiu galėjo pažinti save, suprasti, ką iš tikrųjų reiškia klausyti muzikos, kaip muzika veikia žmogų ir kokią naudą ji duoda kiekvienam. Mokiniai turėjo galimybę patys pabandyti groti su būgnais, pajusti bendrą ritmą.

Taip pat skaitykite

Nacionalinės karjeros savaitė – tinklinio marketingo ir visažisto profesija

Nacionalinės karjeros savaitė – tinklinio marketingo ir visažisto profesija Š. m. lapkričio 19 d. Šiaulių …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.