Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Medelyno progimnazijoje vyko seminaras tėvams

Medelyno progimnazijoje vyko seminaras tėvams

2016-01-21 d. Medelyno progimnazijoje įvyko seminaras „Kaip įdomiai ir veiksmingai vesti tėvų susirinkimus, juose stiprinant tėvų kompetencijas padėti savo vaikams”. Lektorius – Vaidas Arvasevičius.

Pirmoje seminaro dalyje mokytojai susipažino su svarbiausiais tėvų susirinkimo organizavimo aspektais, mokinių pažinimo ir kvalifikuotos pagalbos tėvams suteikimo svarba, įgijo žinių, kaip didinti vaikų savivertę, padėti jiems tapti laimingais ir pilnaverčiais žmonėmis.

Antroje seminaro dalyje tėvai ir pedagogai mokėsi kartu ir įgijo žinių apie pozityvią suaugusiųjų poziciją vystantis tam tikriems asmenybės charakterio bruožams, veiksmingą atsakomybės delegavimo (o ne primetimo) vaikui būdą, vaiko motyvacijos pagrindinius svertus.

Lektorius klausytojams suteikė žinių, paskatino kitaip pažvelgti į vaiko problemas, išmokė teisingai reaguoti į vaiko emocijas ir elgesį. Seminaras klausytojams labai patiko. Visi tikimės ir laukiame kitų susitikimų su Vaidu Arvasevičiumi.

Direktorė                                    Ingrida Mazrimienė

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …