Spalio 11 d. Medelyno progimnazijoje vyko Kūrybinės dirbtuvės “Šimtmečio Šiauliai. 100 profesijų”, kuriose dalyvavo 7 komandos iš Gytarių, Rėkyvos, Salduvės, Jovaro, Juventos ir Medelyno progimnazijų. „Šimtmečio Šiauliai. 100 profesijų“ – tai fotografijų ciklas, leidžiantis iš arčiau pažvelgti į Šiauliuose dirbančius skirtingų profesijų bei specialybių žmones. Šiandien dirbtuvėse svečiavosi Gabrielė Drevinskaitė ir Edita Aleksandravičienė. Projekto autorės smulkiau pasakojo apie savo įgyvendinta idėją. Vėliau mokiniai dalyvavo kūrybiniame procese, profesiniame veiklinime.

Mūsų mokykla – „Erasmus+“ projekto partneris

Šiaulių miesto savivaldybės administracija, kartu su miesto bendrojo ugdymo mokyklomis, parengė „Erasmus+“ programos projekto „Ugdymo …