Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Medelyno Progimnazijoje įvyko Mokinių Prezidento Rinkimai: Vakarė Jusytė išrinkta į pareigas

Medelyno Progimnazijoje įvyko Mokinių Prezidento Rinkimai: Vakarė Jusytė išrinkta į pareigas

Gegužės 15 dieną Medelyno progimnazijoje įvyko įdomus įvykis – mokinių prezidento rinkimai. Į šį prestižinį postą pretendavo dvi puikios lyderės: 7a klasės mokinė Vakarė Jusytė ir 5a klasės mokinė Goda Vingiliauskaitė.

Rinkimai buvo organizuoti glaudžiai bendradarbiaujant mokyklos aštuntų klasių mokiniams, kurie ne tik surengė renginį, bet ir buvo atsakingi už balsų skaičiavimą bei rezultatų paskelbimą.

Į prezidento rinkimus mokiniai įsitraukė su entuziazmu ir įžvalgumu. Kiekviena kandidatė pristatė savo viziją ir planus, kaip padaryti mokyklą dar geresnę bei veiksmingesnę visai mokinių bendruomenei. 

Balsavimas buvo atviras ir demokratiškas. Mokiniai iš visų klasių aktyviai išreiškė savo nuomonę, įsitraukdami į šį svarbų procesą. Galiausiai, po rinkimų komisijos narių skaičiavimų paaiškėjo, kad pergalę laimėjo 7a klasės mokinė Vakarė Jusytė.

Vakarė  užsitikrino didelę palaikymo dalį, kas leis jai įgyvendinti savo sumanymus bei atlikti svarbias pareigas, siekiant gerinti mokyklos gyvenimą. Goda Vingiliauskaitė eis pavaduotojos pareigas.

Visi dalyviai buvo sužavėti šiuo procesu ir įvykiu, kuris ne tik suteikė mokiniams galimybę išreikšti savo balsą, bet ir pamokyti jų apie demokratijos ir vadovavimo principus. Medelyno progimnazijos prezidento rinkimai buvo ne tik reikšmingas įvykis mokyklos istorijoje, bet ir puikus pavyzdys, kaip jauni žmonės gali įsitraukti ir daryti įtaką savo aplinkai.

 

Taip pat skaitykite

5i, 7m klasių mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomose edukacijų veiklose

2024-04-16 ir 2024-04-19 5i, 7m klasių mokiniai kartu su mokytojomis M. Bartaševičiūte-Grudžinskiene ir I. Balčiūniene …