Pagrindinis / Sveikiname !!! / Medelyno progimnazija „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybose laimėjo I vietą

Medelyno progimnazija „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybose laimėjo I vietą

Šiaulių miesto pradinių klasių tarpmokyklinės  varžybos „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ Medelyno progimnazijai buvo „auksinės“. Mokiniai, laimėję du etapus, pateko į finalines varžybas, kurios vyko 2016 m. vasario 11 d. „Romuvos“ progimnazijoje. Varžėsi V. Kudirkos, Dainų, „Romuvos“ ir Medelyno progimnazijų pradinių klasių mokiniai. Po pirmųjų dviejų estafečių mūsų progimnazijos mokiniai buvo ketvirtoje vietoje. Dar po trijų estafečių pakilome į antrą vietą. Likusias keturias estafetes laimėjome ir tapome pirmosios vietos nugalėtojais. Tad į mokyklą grįžome puikiai nusiteikę, nes po ketverių metų vėl tapome čempionais. Buvome apdovanoti taure ir medaliais. Vasario 13 d. dalyvavome zoninėse varžybose Kuršėnuose, pasirodėme kukliau, nes užėmėme trečiąją  vietą.

Dėkojame ketvirtų klasių mokytojoms Vidai, Jūrai, Snieguolei ir 3a kl. mokytojai Daivai už pagalbą  sutelkiant mokinius treniruotėms.

Mokytojai Lina ir Arvydas

2023 KINGS tarptautinės olimpiados rudens semestro rezultatai:

4m Kristanas Gedaminskas dalyvavo atrankoje dėl galimybės atstovauti savo šalį tarptautinėje olimpiadoje ,,KINGS INTERNATIONAL“. Vieta …