Medelyno progimnazija – atvira ir bendradarbiaujanti mokykla

2018 m. spalio 30 d. Medelyno progimnazijoje įvyko Kazlų Rūdos savivaldybės kūrybinės komandos stažuotė “Sąmoningos asmenybės ugdymas įtraukiantis visą švietimo bendruomenę”.

Stažuotės metu dalyviai susipažino su Medelyno progimnazijos praktiniu darbu tobulinant mokyklos veiklą, ugdant mokinių socialines kompetencijas, įgyvendinant projekto “Lyderių laikas 2” projekto idėjas. Progimnazijos kūrybinė komanda pasidalino Šiaulių miesto patirtimi, sukurta socialinių kompetencijų ugdymo (toliau-SKU) sistema, išvystytu bendradarbiaujančių įmonių, įstaigų tinklu, kuris sėkmingai veikia ir skatina visą švietimo bendruomenę prisidėti prie mažojo šiauliečio ugdymo.

Mokyklos direktorė pasidžiaugė pasiektais rezultatais, paskatino stažuotojus aktyviai dalyvauti projekte “Lyderių laikas 3” ir siekti užsibrėžtų tikslų, kuriant Kazlų Rūdos švietimo kaitos perspektyvas.

Medelyno progimnazijos pradinių klasių mokytoja Orinta Šalkuvienė pristatė neurodidaktikos principais grįstas ugdomąsias veiklas, kuriose aktyviai dalyvavo stažuotojai.

Stažuotojai reflektavo: “Patiko pasidalinta patirtis, nes ji yra aktuali ir mūsų komandai. Smagu matyti šiuolaikiškas mokymo(si) priemones, savo darbu tikinčius kolegas”. “Įstrigo savivaldybės tikėjimas mokykla, jos vadovais, idėjomis.” “Esu sužavėta, kad miestui pavyko padaryti ir pamatuoti pokytį. Sužavėta ir parodytomis veiklomis.”

 Direktorė  Ingrida Mazrimienė

Taip pat skaitykite

Medelyno DofE

Jau trečius mokslo metus progimnazijoje startuoja tarptautinis projektas DofE. Šiandien būsimus projekto dalyvius įkvėpė, pasidalino …