Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Medelyno progimanzijos ketvirtokai dalyvavo anglų kalbos konkurse “LEARN ENGLISH THROUGH FUN“

Gruodžio 8 d. Medelyno progimnazijos ketvirtokų komanda dalyvavo Vinco Kudrirkos progimnazijos organizuotame interaktyviame anglų kalbos konkurse ir laimėjo II vietą. Mokiniai atliko linksmas ir įdomias užduotis interaktyvioje lentoje. Ketvirtokai varžėsi tarpusavyje ir rodė savo žinias įvairiose srityse: pasaulio pažinimo, IT bei anglų kalbos vartojimo. Mokytojos Monika Bartaševičiūtė-Grudžinskienė ir Iraida Rostovskienė paruošė mokinius konkursui ir džiaugėsi mokinių rezultatais bei gera nuotaiko po konkurso. Dėkojame mokiniams už puikų dalyvavimą, o Vinco Kudirkos progimnazijai – už puikiai suorganizuotą konkursą.

Iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“

Balandžio 11-os popietę progimnazijoje vyko jau tradicine tapusi iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“. Ji skirta tarptautinei …