Pagrindinis / Sveikiname !!! / Medelyno moksleiviai ant Šiaulių Akropolio ledo!

Medelyno moksleiviai ant Šiaulių Akropolio ledo!

2015 m. Gruodžio 7 d. Baigėsi estafetės ant Šiaulių Akropolio ledo „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“. Kaip visada Šiaulių Medelyno progimnazija nepraleido progos sudalyvauti ir išbandyti jėgas ant ledo. Mūsų pradinių 1 – 4 ir 5 – 8 klasių mokiniai šiose estafetėse dalyvauja jau ne pirmus metus. Pradinukams sekasi labiau, vyresniems pritrūksta sėkmės, bet jie dalyvauja nepaisant pralaimėjimų. Praėjusiais metais mūsų pradinukai buvo pirmi, šiemet pritrūko sėkmės, bet taip pat tapome prizininkais, III – vietos nugalėtojais. Turėdami ne pačią stipriausią komandos sudėtį, nenuleidome rankų ir kovojome iki galo. Buvo ašarų, emocijų, nusivylimo, bet mūsų mokyklos mokiniai atlaikė visas nesėkmes ir kliūtis. Drąsiai, ryžtingai, išdidžiai iš paskutinių jėgų užkopėm ant lyderių pakylos. Esame treti, bet širdyje pirmi!!! Ačiū visiems, kurie dalyvavote. Šaunuoliai vaikai!

Mokytoja Lina

Taip pat skaitykite

Respublikinio raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurso „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“ nugalėtojai

Minint mamos dieną… Tau, Mamyte, gegužis pasėjo Ant šakučių žiedelių būrius. Jau pavasaris linksmas atėjo …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.