Medelyno „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komanda- vicečempionai Šiaulių mieste

Šių metų vasario 5 dieną mūsų mokyklos komanda, kovingai nusiteikusi, „Romuvos“ progimnazijoje susirungė su stipriausiomis Šiaulių miesto varžybų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komandomis.

Varžybose dalyvavo „Romuvos“, Medelyno, Dainų ir Rėkyvos progimnazijų komandos. Visos komandos kovojo atkakliai. Į priekį išsiveržė Medelyno ir „Romuvos“ komandos. Ir tik vieno taško skirtumu Šiaulių miesto varžybose „Drąsūs ,stiprūs, vikrūs“  Medelyno komanda laimėjo antrą vietą.

Dėkojame visiems mūsų mokyklos žaidėjams, kurie gynė mokyklos garbę ir dar kartą įrodė, kad Medelyno progimnazija – aktyvi ir sportiška mokykla, kad ne veltui yra vienintelė mieste, turinti Aktyvios mokyklos statusą, pripažintą nacionaliniu lygmeniu.

Džiaugiamės ir didžiuojamės.

Mokytojai Arvydas, Lina, Saulius, Snieguolė, Laimutė, Vida, Jūratė, Daiva

Taip pat skaitykite

Sveikiname mokinių miniatiūrų parodos – konkurso „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…“ laureates

Šiaulių Medelyno progimnazijos technologijų mokytoja ir „Dizaino“ studijos vadovė Aneta Koryznė ir PUG mokytoja Edita …