Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Maskuojančio tinklo pynimas

Maskuojančio tinklo pynimas

2022 m rugsėjo 15gruodžio 23 dienomis 4m klasės mokiniai, bendradarbiaudami su mokinio Jono Grigaliūno tėveliais, vykdė ilgalaikę akciją – projektą „Pagalba Ukrainai“.

Dar rugsėjo mėnesį Ukrainos kariai gavo ketvirtokų nupieštus piešinius, sveikinimo atvirukus jų moraliniam, dvasiniam  palaikymui. Maskuojančio tinklo pynime prisidėjo ne tik 3i, 3m, 4i, 4m klasės mokiniai, mokytojai, bet ir vyresniųjų klasių mokiniai, auklėtojai. Buvo nupintas 4 m pločio ir  virš 15 m ilgio  maskuojantis tinklas, kuris iškeliavo į Ukrainą. Smagu pajusti savanorystės džiaugsmą, prisidėti prie humanitarinės pagalbos Ukrainai.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …