Logopedinės pratybos kitaip…

Gruodžio 10 dieną logopedinėse pratybose kartu su trečiokais ir ketvirtokais dalyvavo Šiaulių universiteto Erasmus programos studentai iš Italijos ir Ispanijos, o pratybas vedė studentės Karolina ir Deimantė.

Susipažinę ir pasiskirstę į komandas vaikai kartu su studentais leidosi į Kalėdų lobio paieškas. Visi puikiai suprato, kad be žemėlapio lobio nesuras. Dalyviams teko atlikti ne vieną užduotį, kol surinko žemėlapį – dėlionę ir surado Kalėdų lobį.

Mokiniams patiko komandinė veikla su užsieniečiais: galvoti ir atspėti, klausyti ir kalbėti, rašyti ir skaityti, spalvinti ir dėlioti, pasidžiaugti surastu lobiu ir užsimezgusia draugyste…

Taip pat skaitykite

0a kalėdinė šventė

Gruodžio 17d. Medelyno progimnazijoje vyko priešmokyklinukų 0a kalėdinė šventė. Vaikų spektaklis „Voro vestuvės“ ir adventinė …