Pagrindinis / Aktyvi mokykla / LIETUVOS MOKSLEIVIŲ FUTBOLO PROJEKTAS „PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“ 2023 m. 

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ FUTBOLO PROJEKTAS „PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“ 2023 m. 

Nuo 2023 m. lapkričio 6 d. iki gruodžio 1 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje antrus metus iš eilės startavo futbolo projektas, kuriame mokiniai galėjo išbandyti save individualiai ir bendrose klasės veiklose. Taip pat kiekvieną savaitę mokiniai savarankiškai atliko knygutėje nurodytas užduotis ir už jų įvykdymą rinko individualius taškus. Juos žymėjo savo asmeninėje „Pradinukų lyga – iššūkio mėnuo“ knygutėje. Projekto tikslas – aktyviai ir smagiai gyventi bent mėnesį, susipažinti su futbolu bei aktyviu gyvenimo būdu. Daugiausiai surinkusių taškų ir išmokusių individualius iššūkius, laukė prizai, o visų dalyvavusių – diplomai! 

Taip pat skaitykite

Motyvacinis seminaras aštuntų klasių mokiniams 

Sausio 30 d. progimnazijoje organizuotas aštuntų klasių mokinių susitikimas su projekto „Mattgfit.lt“ iniciatoriais. Motyvacinį seminarą …